Nástroje pro usnadnění přístupu

Atleti ze ZŠ a MŠ Břeclav Kupkova vybojovali na OP v Atletice 11 medailí

Ve středu 24.4. 2019 se konalo za účasti většiny základních škol, atletických oddílů TJ Lokomotiva Břeclav a Atletika Hustopeče okresní kolo v atletice. Ve velmi silné konkurenci se žáci naší školy předvedli několika výbornými výkony.

V kategorii starší žáci jsme dosáhli mnoha výborných umístění.

V běhu na 60m zvítězil časem 7,88 s Richard Kruták, zvítězil také ve skoku dalekém výkonem 541cm a svůj skvělý výkon završil 2. místem ve vrhu koulí .

Dalším úspěšným žákem byl Adam Boltvan, který výkonem 11,33m zvítězil ve vrhu koulí. Výborně si vedl v běhu na 1500m, kde skončil časem 5:03,87 druhý.

Běh na 1500m byl úspěšným, k naší velké radosti , i pro další naše atlety. Zvítězil Matěj Halady výkonem 5:03,11 a na 3. místě doběhl s časem 5:08,66 Antosch Kryštof. Ve skoku vysokém se dařilo Tomáši Kováčovi, který skončil výkonem 160cm na 2.místě. Stejně úspěšný byl v kategorii dorostu i Zdeněk Čech, který výkonem 155cm skončil také druhý.

V mladších žácích jsme už nebyli tak úspěšní a dosáhli jsme pouze dvou výborných výkonů. Ve skoku dalekém skončil Martin Otáhal výkonem 459cm na pěkném 2.místě a v kategorii mladších dívek se dařilo Gábině Snopkové, která skončila ve vrhu koulí druhá výkonem 8,90m.

Celá akce se všem našim žákům vydařila, s předvedenými výkony jsme museli být spokojeni. Všem našim úspěšným medailistům gratulujeme a přejeme na dalších atletických soutěžích hodně štěstí.