Nástroje pro usnadnění přístupu

Přejít na hlavní obsah
csuk

Loučení s předškoláky ve znamení pirátského dobrodružství


Konec školního roku jsme s našimi předškoláky oslavili opravdu netradičně. Vydali jsme se na pirátskou výpravu plnou úkolů, zábavy a dobrodružství.

Na děti čekala pirátská loď, piráti a především pirátský kapitán, který jim zadával jednoduché, ale důležité úkoly. Všichni malí piráti se s nimi statečně vypořádali a ukázali, že jsou připraveni na další velkou cestu.

Po splnění všech úkolů přišla ta nejočekávanější chvíle – hledání pokladu. Děti se s nadšením pustily do pátrání a jejich úsilí bylo odměněno nalezenou kořistí, o kterou se spravedlivě rozdělily. Poté už nic nebránilo tomu, aby nastoupily na loď a vypluly vstříc novým dobrodružstvím.

A kam že naše loď mířila? Do nového světa školních lavic, nových kamarádů, zážitků, poznání i nové paní učitelky. Světa, který je plný výzev, ale také radosti z objevování.

Naši předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a symbolicky se rozloučili s mateřskou školou. Loučíme se tedy se světem her a bezstarostných dnů ve školce a vydáváme se na novou plavbu.

Ahoj, školko! Ahoj, dětský světe! Plujeme do světa školáků. Přejeme všem našim budoucím prvňáčkům šťastnou plavbu, mnoho úspěchů a radostných zážitků na jejich nové cestě.

Irena Maroušová